Přeskočit navigaci.

krása z vosku

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

O mně

(aktualizováno 20.prosince 2023)

Jsem životní optimistka. Především ráda držím svůj osud ve vlastních rukou.

Ctím obyčejné lidské hodnoty, které se nám zdají tak samozřejmé: sílu rodiny, nedotknutelnost soukromého vlastnictví, právo na svobodné vyjadřování. Mám ráda volnost, prostor, svou rodinu a psy, luční květiny a Český ráj.

Aktuálně je navíc mou největší radostí báječný vnuk.

Kromě toho mě baví kybernetická bezpečnost a lidi.

Prakticky celý život bydlím ve Šlapanicích, jsem vdaná a mám dva syny. Svou Alma mater, VUT v Brně jsem na stavební fakultě absolvovala v roce 1988, později tamtéž na Fakultě podnikatelské jsem studovala MBA.

Od roku 1992 pracuji v IT bezpečnosti; kromě působení  ve Fakultní nemocnici Brno jako náměstkyně ředitele pro ICT do června 2022, jsem pracovala v manažerských pozicích v českých i mezinárodních IT společnostech, aktuálně pro českého výrobce bezpečnostního řešení – společnost GREYCORTEX.

Věnuji se i life koučinku; s každým klientem se učím být dobrým průvodcem na cestě, kterou si určujeme každý sám – vždyť každý z nás je největším odborníkem na sebe sama. Ta cesta je objevná a vzrušující.

portret-nahled

Najdi odvahu změnit to, co změnit můžeš. S klidem přijmi to, co změnit nemůžeš. Pěstuj svou moudrost, abys dokázal tyto dvě věci od sebe rozlišit.