Přeskočit navigaci.

krása z vosku

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Moje Šlapanice

(Aktualizováno 16.12.2017)

----

V roce 2014 se MS ODS stalo součástí koalice ve vedení města. Snažili jsme se o konstruktivní práci pro město, ale brzy se ukázalo, že všechna prohlášení koaličních partnerů před volbami nebylo nic jiného než touha dostat se k moci.

Nemají na mysli blaho Šlapanic ani čisté životní prostředí. Ale bohužel nemají ani základní schopnost město řídit a posouvat alespoň trochu vpřed za použití selského rozumu.

Po řadě špatných rozhodnutí jsme jako ODS z koalice vystoupili. Nemůžeme podporovat diletantské řízení města, které vede k celkovému zhoršování personální politiky úřadu, amatérským rozhodnutím a krátkozrakým investicím. Nemluvě o rozdělování zakázek na řadu menších s cílem vyhnout se veřejným soutěžím, převádění některých činností pod zřizované organizace, opět s cílem zneprůhlednit zadávání zakázek.

Většinu členů koaličních hnutí a členy Rady města snad ani nelze podezřívat z nějakých vlastních osobních zájmů. Většinou jsou špatná rozhodnutí jen dílem neznalosti, malé zkušenosti, ale i nechuti věnovat čas prostudování detailů.

portret-nahled

Totalita nepřestane být hrůznou tím, že nad jejími oběťmi mávne rukou dostatečný počet lidí, kteří jsou buď hloupí, nebo cíleně historii manipulují. 
Pokud této manipulaci podlehneme, zasloužíme si opakování této bolestné historické zkušenosti. To bych svým potomkům opravdu nepřála.